Якій кількості речовини відповідає 20 г калій нітрату​


Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

0,2моль

Объяснение:

Дано:

m(KNO3) = 20 г

-------------------

ν(KNO3)-?

Розв’язання:

M(KNO3) = 101г/моль;

ν(KNO3) = m/M = 20/101 = 0,198(моль) =0,2(моль)

Відповідь: ν(KNO3) = 0,2моль.