Порція хлору, що містить 1, 204 *1023 яку має масу Будь ласка;) буде потрібно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Матназарова Карина.

Ответ:

M(CI2)=71г/моль

N(CI2)=2*1,204²³=2,408*10²³ атомів

n(CI2)=1,204*10²³/6,02*10²³=0,2моль

m(CI2)=71*0,2=14,2г

Объяснение: