9. (2 бали) Порівняйте де більше молекул: в 14,2 г Фосфор (V) оксиду чи в 4,48 л хлору? Наведіть

відповідні розрахунки​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Тома.

Ответ:В 14,2г Фосфор(5) оксиду більше атомів ніж в 4,48л хлору

Объяснение:

M(P2O5)=142г/моль

n(P2O5)=14,2/142=0,1моль

1молекула Р2О5 має 2+5=7 атомів

N(P2O5)=0,1*7*6,02*10²³=4,2*10²³атомів

n(CI2)=4,48/22,4=0,2моль

1 молекула СІ2 має 1*2=2 атоми

N(CI2)=0,2*2*6,02*10²³=2,4*10²³атомів