Обчисліть об'єм (н. у.) та масу кисню кількістю речовини 1,2 моль. Яка кількість молекул міститься

в цій порції газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Алипова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(O2)=1,2 моль

------------------------

V(O2)-?

m(O2)-?

N(O2)-?

Розв*язок:

M(O2)=2*16=32 г/моль

Знаходимо об*єм О2 : n=V/V(M) ,звідси V=n*V(M), де V(M)=22,4л/моль

V(O2)=1,2*22,4=26,88 (л)

Знаходимо масу О2: m(О2)=n*M(O2)=1,2*32=38,4(г)

Знаходимо кількість молекул: n=N/N(A), звідси N=n*N(A), де N(A)=6,02*10^23 молекул/моль

N(O2)=1,2*6,02*10^23=7,22*10^23 (молекул)

Відповідь: V(O2)= 26,88 л, m(О2)= 38,4г, N(O2)=7,22*10^23 молекул