Помогите пожалуйста! химия Скласти рівняння можливий реакцій між запропонованим речовинами: NaOH,

CuCl2, H2SO4, CuO ​

Ответы на вопрос

Отвечает Велибегов Роберт.

Відповідь:

Пояснення:

2NaOH +  CuCl2 = Cu(OH)2 +  2NaCl

H2SO4 + CuO ​= CuSO4 + H2O

Cu(OH)2= CuO + H2O

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4