Яка маса ферум (ІІ) сульфіду утвориться в результаті реакції 31 г заліза з масовою часткою домішок

10% з сіркою? Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Нуриева Алина.

Відповідь:

Визначаємо масу заліза без домішок

масова частка заліза складає 1 - 0,1 = 0,9

m(Fe) = 31г * 0,9 = 27,9 г

Fe + S = FeS

за рівнянням  56 г/моль  заліза утворює 88 г/моль сульфіда заліза

за задачею 27,9 г заліза утворює х г сульфіда заліза

х (FeS) = 27,9 г * 88 г/моль / 56 г/моль = 43,84 г

Пояснення: