Обчисліть обчисліть об'єм 55г вуглекислого газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Тяпкина Алёна.

Ответ:

26,6л

Объяснение:

ню=55г/46=1,19моль

V(CO2)= 1,19× 22,4= 26,6 л