Обчисліть молярні маси речовин, формули яких наведені: М( HNO 3 )= M(Na 3 PO 4 )= M(P 2 O 5 )=

M(NH 3 )= M(Mg 3 P 2 )= M(N 2 O 5 )= Допоможіть будь-ласка срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

М(HNO3)=1+14+3×16=63г/моль

M(Na3PO4)=3×23+31+4×16=164г/моль

M(P2O5)=2×31+5×16=142г/моль

M(NH3 )=14+3×1=17г/моль

M(Mg3 P2)=3×24+2×31=134г/моль

M(N2O5 )=2×14+5×16=108г/моль