Укажи, який об'єм за нормальних умов займе фосфін PH3 , масою 204 г:​


Ответы на вопрос

Отвечает Горшков Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(PH3) = 204 г

М(РН3) = 34 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(PH3)

n(PH3) = m / М = 204 г / 34 г/моль =6 моль

V(PH3) = Vm *n = 22,4 л/моль * 6 моль =134,4 л