Зазнач, який об'єм (л) займе фосфін PH3 за нормальних умов, кількістю речовини 15 моль: СРОООЧНО

ОЧЕНЬ ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Елизавета.
Відповідь:Дано

m(PH3) = 170 г

М(РН3) = 34 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(NH3)

V(NH3)

n(NH3) = m / М = 170 г / 34 г/моль =5 моль

V(NH3) = Vm *n = 22,4 л/моль * 5 моль = 112 л

Пояснення: