Обчислити об'єм кисню кількістю речовини 3 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Парвиз.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(O2) = 3 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(O2)

V(O2) = Vm *n = 22,4 * 3 = 67,2 л