ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!! 1. Молярна маса азоту -28 г/моль. Укажіть який об'єм займе 1,4 г азоту. 2.

Який об'єм займає 110 г вуглекислого газу? 3. Яку кількість речовини хлору займає 16,8 л? 4. Яке число атомів міститься у 224 л водню?

Ответы на вопрос

Отвечает Уваров Никита.

Ответ:

Объяснение:

1) n(N2) = m(N2) / M(N2) = 1,4 г / 28 г/моль = 0,05 моль

 V(N2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,05 моль =1,12 л

2) n(CO2) = m / M = 110 г / 44 г/моль = 2,5 моль

V(CO2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 2,5 моль = 56 л

3) n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 16,8 л / 22,4 л/моль =0,75 моль

4) n(H2)= V(H2) / Vm = 224 л / 22,4 л/моль =10 моль

N(H2) = n * Na = 10 * 6,02*10²³ = 6,02*10²⁴