СРОЧНО ДАЮ 15 БАЛОВ 11. Розв’яжіть задачу. Обчисліть масові частки елементів у сполуці, формула

якої Al2S3.

Ответы на вопрос

Отвечает Восканова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Відомо: Al2S3

Знайти: w(Al),w(S)-?

Розв'язування

Mr(Al2S3)=2•Ar(Al)+3•Ar(S)=2•27+3•32=150

w(Al)=2•Ar(Al)/Mr(Al2S3)=2•27/150=0,36 або 36%

w(S)=3•Ar(S)/Mr(Al2S3)=3•32/150=0,64 або 64%