Обчисліть масу пропорції пропану С3Н8,що за нормальних умов займає об'єм 112л​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Карина.

Объяснение:

n(C3H8)=V(C3H8)/Vm =112 л/22,4 л/моль=5 моль

m(C3H8)=n*M=5 моль * 44 г/моль=229 г