При підвищенні температури на 30 К, швидкість реакції зросла у 64 рази. Обчислити температурний

коефіцієнт

Ответы на вопрос

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

Ответ:

ɣ = 4

Объяснение:

За правилом Вант-Гоффа: v = v0 · ɣ ^ [(Т2-Т1) / 10]

ɣ ^ [(Т2-Т1) / 10] = v / v0 = 64

(Т2-Т1) / 10 = 30/10 = 3

ɣ ^ 3 = 64

ɣ = 4