Фенол С6Н5ОН в давнину широко використовувався як антисептик. Обчислити масову частку Карбону в

цій сполуці.

Ответы на вопрос

Отвечает Федощенко Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

Mr(C6H5OH) = 12*6 + 1*6 + 16 =94

W(C) = Ar(C) *n / Mr(C6H5OH)  *100% = 12*6 / 94  *100% =76%