Скільки молекул міститься в 6,8 г гідрогену сульфіду​


Ответы на вопрос

Отвечает Грохольский Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2S)=6,8 г

N(H2S)-?

Розв*язок:

N=ν×N(A), N(A)=6,02×10²³

ν=m/M, M(H2S)=2*1+32=34 г/моль

ν(H2S)=6,8/34=0,2 (моль)

N(H2S)=0,2×6,02×10²³=1,2×10²³

Відповідь:N(H2S)=1,2×10²³ молекул