ЗАДАЧА No1.Обчисліть, якій кількості речовини відповідає 18.06 *1023 молекул води.​


Ответы на вопрос

Отвечает Bektimisova Adel.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(H2O) = 18,06*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/ молекул

Найти

n(H2O)

n(H2O) = N(H2O) / Na = 18,06*10²³ / 6,02*10²³ =3 моль