Яку кількість речовини займає сульфур (IV) оксид (SO2) об'ємом 67,2 літри за нормальних умов​


Ответы на вопрос

Отвечает Тилеукул Азиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(SO2) = 67,2 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(SO2)

n(SO2) = V(SO2) / Vm=67,2 / 22,4 = 3 моль