Обчисліть молярну масу речовин за такими даними: а) порція речовини має масу 22,4 г, що

відповідає кількості речовини 0,4 моль; б) порція речовини має масу 120 г, що відповідає кількості речовини 3 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Гладышев Виталя.

Ответ:

Объяснение:

а) M=m/v=22,4 г / 0,4 моль = 56 г/моль.

б) M=m/v=120 г / 3 моль = 40 г/моль.