1.Обчисліть і вкажіть масу крейди (CaCO3) кількістю речовини 2,5 моль 2.″Магнезія″ (магній

сульфат) медичний препарат, що застосовують у випадку гіпертонічного кризу, захворюваннях серця, нирок... Обчисліть та вкажіть кількість речовини MgSO4 масою 10 г, що міститься в лікарському препараті.​

Ответы на вопрос

Отвечает Забутырина Валерия.

Ответ:

1. n=m/M  m=n*M

M(CaCO3)= 40+12+(16*3)=52+48=100г/моль

m=2.5*100=250г

2.n=m/M

M(MgSO4)= 24+32+(16*4)= 56+6=120

n=10/120=0.08моль

Объяснение:

Отвечает Марков Никита.

Ответ:

Объяснение:

1) Дано

n(CaCO3) = 2,5 моль

M(CaCO3) = 100 г/моль

Найти

m(CaCO3)

m(CaCO3) = n * M = 2,5 моль * 100 г/моль = 250 г

2) Дано

m(MgSO4) = 10 г

М(MgSO4) = 120 г/моль

Найти

n(MgSO4)

n(MgSO4) = m / M = 10 г / 120 г/моль =0,08 моль