Обчисліть масу 40л метану


Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(CH4) = 40 л

Vm=22,4 л/моль

М(СН4) = 16 г/моль

Найти

m(CH4)

n(CH4) = V(CH4) / Vm = 40 л / 22,4 л/моль =1,8 моль

m(CH4) = n * M = 1,8 моль * 16 г/моль =28,8 г