Закінчіть рівняння реакцій, урівняйте коефіцієнти та вкажіть назви отриманих оксидів: Р + О 2 → S

+ O 2 → В + O 2 → Mg + O 2 → Al + O 2 → Cu + O 2 → Наприклад, 2 Cl 2 +7O 2 →2 Cl 2 О 7 – хлор (VII) оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Виталий.

Ответ:

Объяснение:

4P + 3O2 = 2P2O3 (оксид хлора(III))

4P + 5O2 = 2P2O5 (оксид фосфора(V)

S + O2 = SO2 (оксид серы(IV)

4B + 3O2 = 2B2O3 (оксид бора)

2Mg + O2 = 2MgO (оксид магния)

4Al + 3O2 = 2Al2O3 (оксид алюминия)

2Cu + O2 = 2CuO (оксид меди(II)