1. Обчисліть молярний об'єм водню за нормальних умов, якщо його густина дорів-нює 0,089285 г/л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пригун Владислав.

Ответ:

Відомо: ρ(Н2)=0,089285 г/л. Знайти: Vm-?

Розв'язування:

Обчислюємо за формулою Vm=M/ρ, де M=Mr г/моль.

Mr(H2)=2•Ar(H)=2•1=2, M(H2)=2 г/моль.

Vm=M(Н2)/ρ(Н2)=2 г/моль : 0,089285 г/л =22,4 л/моль.

Відповідь: молярний об'єм водню за н.у. дорівнює 22,4 л/моль.

Объяснение:

Отвечает Гасс Дима.

Відповідь

22,40017920143361 л

Пояснення:

Дано:

p(H2) = 0,089285 г/л.

Знайти:

Vm(H2)-?

Розв'язування:

Vm = m/M

Vm =2 г/моль/(поділити) 0,089285 г/л = 22,40017920143361 л