Обчисліть кількість речовини у 12•1023 атомів Сульфуру​


Ответы на вопрос

Отвечает Lvov Denis.

N (атомів) = N (молекул) = 12 × 10²³

n = N / NA = 12 × 10²³ / 6,02 × 10²³ = 1,9 моль