Скільки молекул міститься в сульфатній кислоті кількістю ре­човини 12 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2SO4) = 12 моль

N(H2SO4) = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2SO4)

N(H2SO4) = Na *n = 6,02*10²³ * 12 =7,2*10²⁴ молекул