1. Обчисліть кількість молекул у сульфур(ІV) оксиді кількістю речовини 15 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Агабабян Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(SO2) = 15 моль

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(SO2)

N(SO2) = Na *n = 6,02*10²³ * 15 = 9,03 *10²⁴ молекул