Визначте кількість речовин і об'єм карбон (IV) оксиду (CO) масою 22г​


Ответы на вопрос

Отвечает Nosova Daria.

Объяснение:

n(CO)=m(CO)/M(CO)= 22 г/28г/моль=0,8 моль

V(CO)=Vm*n=22,4 л/моль* 0,8 моль=17,92 л