Напишіть рівняння реакцій що відповідають таким перетворенням: Ca-CaO-Ca(OH)2;S-SO2-H2SO3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнелов Нурымжан.

Ответ:

Объяснение:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3