Прошу срочно умоляю А ТО МНЕ БУДЕТ ОЧЕНЬ ПЛОХО Скільки атомів Фосфору міститься у зразку

червоного фосфору кількістю речовини 0,5 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Мария.

N=Nan

N=6.02*10²³моль⁻¹*0,5моль=3,01*10²³моль⁻¹