СРОЧНО! 100 БАЛЛОВ! Визначити кількість речовини вуглекислого газу число молекул якого 90,3*10^23

СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кособокова Настя.

Объяснение:

n(CO2)=N(CO2)/Na=90,3*10(23)/6,02*10(23)=15 моль