Який об’єм займає за нормальних умов хлороводень (HCl) масою 14,6 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Крепицина Настя.

Ответ:

V=Vm*n

n=m/M=14.6/36.5=0.4 моль

V=22.4*0.4=8.96 л