Густина газу х за киснем становить 2,219 обчисліть густину цього газу за нормальних умов​


Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.

Відповідь:

Пояснення:

Mr(X) = D * Mr(O2) = 2,219   * 32 г/моль = 71 г/ моль

ρ(Х) = Mr(X) /Vm =  71 г/ моль/ 22,4  л/моль = 3,17 г/л