За н.у. 12,75 г. невідомоги газу X займає об'єм 16,8 л.Обчисліть відносну густину цього газу за

киснем.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Ринат.

Відповідь:

Пояснення:

12, 75 г займає обєм 16, 8 л

Х г/моль займає оьєм 22,4 л\ моль

Х = 12, 75 г *22,4 л\ моль /16, 8 л  = 17 г/моль

D/ O2 = Mr(X) / Mr(O2) =  17 г/моль / 32 г/моль = 0,531