3.Обчисліть масову частку Гідрогену в гомолога метану, що містить 4 атома карбону.


Ответы на вопрос

Отвечает Величко Настя.

Объяснение:

CnH2n+1

если карбон 4 то С4H10 это бутан

Mr(c4h10)=48+10=58

10/58*100%=17,24%