Чи вистачить 20 л повітря для спалювання 1 л. метану?


Ответы на вопрос

Отвечает Гребнева Лена.

Ответ:

Объяснение:

CH4 + 2O2 -> CO2 + 2H2O

1. Знайдемо об'єм кисню, необхідний для спалювання 1л метану:

V(O2)= 1×2×22,4÷22,4=2л

2. Масова частка кисню у повітрі - 21%, через пропорцію знайдемо, скільки потрібно повітря для спалювання 1л метану:

2л - 21%

Хл - 100%

Хл = 2×100÷21= 9,5л.

Для спалювання 1л метану потрібно 9,5л повітря, отже, 20л повітря вистачить.