Обчисліть кількість речовини води масою: а) 9 г; б) 36 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Давтян Мария.

Ответ:

Объяснение:

Mr (H₂O) = Ar(H) · 2 + Ar(O) = 1 · 2 + 16 = 18 г/моль

а) m (H₂O) = 9 г

n (H₂O) = m/M = 9/18 = 0,5 моль

б) m (H₂O) = 36 г

n (H₂O) = m/M = 36/18 = 2 моль