Обчисліть масу порції К2 SO4, кількістю речовини 2,5 моль. Срочно допоможіть!!!! 13 балів дам


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Татьяна.

Ответ:

435 г

Объяснение:

Дано:

ν(K2SO4)=2,5 моль

m(K2SO4)-?

Розв*язок:

m=ν×M

M(K2SO4)=2×39+32+4×16=174г/моль

m(K2SO4)=2,5 моль×174 г/моль=435 г

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

435 г

Объяснение:

1. ν= \frac{m}{M} - головна формула. З неї випливає, що

2. m= ν * M

Молярну масу знаходимо за таблицею ( 174 г/моль)

Отже, m= 2.5 моль * 174 г/моль= 435 г.

Відповідь: 435 г.