Скільки молекул міститься у натрій гідроксиді кількістю речовини 1,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(NaOH) = 1,5 моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(NaOH)

N(NaOH) = Na * n = 6,02*10²³ * 1,5 = 9,03*10²³ молекул