Всі знають, що надмірне споживання цукру сприяє розвитку карієсу. Скільки молекул цукру

«атакуватимуть» ваші зуби, коли ви п’єте солодкий чай? Зауважте, що 1 чайна ложка цукру містить приблизно 0, 02 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Фирсанова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν=0,02 моль

N(цукру)-?

Розв*язок:

N=ν×Na , Na=6,02×10²³ моль⁻¹

N(цукру)=0,02×6,02×10²³=0,12×10²³(молекул)

Відповідь: 0,12×10²³ молекул  цукру.