Обчисліть масу BaF2, кількістю речовини 0,2 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Асанов Дамир.

Дано:

n (BaF2) = 0,2 моль

Знайти:

m (BaF2) — ?

Розв'язання:

M (BaF2) = 137 + 19 × 2 = 175 г/моль

m (BaF2) = n × M = 0,2 × 175 = 35 г