Встанови, який об'єм (л) займе 150,5⋅1023 молекул газу водню H2 за нормальних умов: 1)560 2)25

3)1120 4) 22,4

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Михаил.

Ответ:

1)

Объяснение:

Дано

N(H2) = 150,5*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(H2)

n(H2) = N(H2) / Na = 150,5*10²³ / 6,02*10²³ =25 моль

V(H2) = Vm *n = 22,4 * 25 = 560 л