Обчисліть кількість атомів Mg у 14,8 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Шутеева Аня.

Дано:

m (Mg) = 14,8 г

Знайти:

N (атомів) — ?

Розв'язання:

n = m / M = 14,8 / 24 = 0,6 моль

N (молекул) = n × NA = 0,6 × 6,02 × 10²³ = 3,7 × 10²³

N (атомів) = 3,7 × 10²³ × 1 = 3,7 × 10²³