Скільки атомів купруму міститься в 1,5 моль міді


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Cu) = 1,5 моль

Na=6,02*10²³

Найти

N(Cu)

N(Cu) = Na * n = 6,02*10²³ * 1,5 = 9,03*10²³