Скільки молекул міститься у зразку срібла кількістю речовини 7 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Олег.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Ag) = 7 моль

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(Ag)

N(Ag) = Na *n = 6,02*10²³ * 7 = 4,2*10²⁴ молекул