Обчислити масу нітроген(4) оксиду, який містить 18.06 *10²³ молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Кикин Тимур.

Ответ:

Объяснение:

n(NO2) = N(NO2) / Na = 18,06*10²³/ 6,02*10²³ =3 моль

m(NO2) = n * M = 3 моль * 46 г/моль =138 г