Задача визначити масу кількість молекул і обєм вуглекислого газу за нормальних умов 0.5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Чугунова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(CO2)=0,5 моль

m(CO2)-?

N(CO2)-?

V(CO2)-?

Розв*язок:

m=n×M , M(CO2)=12+2×16=44 г/моль

m(CO2)=0,5моль × 44г/моль =22 г

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(CO2)=0,5моль × 6,02×10²³моль⁻¹ =3,01×10²³(молекул)

V=n×Vm , Vm=22,4 л/моль

V(CO2)=0,5моль × 22,4л/моль =11,2 л

Відповідь: m(CO2)=22 г, N(CO2)=3,01×10²³молекул, V(CO2)=11,2 л