Укажіть скільки молекул містить у хлоридній кислоті HCL кількість речовини 5 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Богдан Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(HCl)=5 моль

N(HCl)-?

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(HCl)=5×6,02×10²³=30,1×10²³=3,01×10²⁴ молекул

Відповідь: N(HCl)=3,01×10²⁴ молекул