Скільки частинок атомів і молекул містить порція хлору СІ2, кількість речовини якого становить:

а) 1 моль; б) 2 моль; в) 3 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.

а)

N (молекул) = n × NA = 1 × 6,02 × 10²³ = 6,02 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 2 = 6,02 × 10²³ × = 12,04 × 10²³

б)

N (молекул) = n × NA = 2 × 6,02 × 10²³= 12,04 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 2 = 12,04 × 10²³ × 2 = 24,08 × 10²³

в)

N (молекул) = n × NA = 3 × 6,02 × 10²³ = 18,06 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 2 = 18,06 × 10²³ × 2 = 36,12 × 10²³