Обчисліть масу нейтральної кислоти HNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Браславец Данил.

Ответ:

M(HNO3) = M(H) + M(N) + M(3O) = 1 + 14 + 3×16 = 63 (г/моль)